Za darmo nagrody i prezenty, a w nich gry

Czemu nasz naród jest taki dziwny i wiecznie chce mieć coś za darmo? Polacy zamiast skupić sie na porządnej i uczciwej pracy to wiecznie kombinują jak konie pod górkę i szukają lub nawet uważają, że muszą mieć wszystko za darmo.

Nie chcę nas nazywac złodziejami bo to zbyt wszystko upraszcza, ale coś w tym jest skoro przodujemy w piractwie internetowym i jesteśmy z tego znani na całym świecie. Chciałbym byc tym, który zacznie lekko cywilizować nasze społeczeństwo i dawać im to co chcą, ale żeby to było w stu procentach legalne. Dlatego organizuję i promuję za darmo nagrody i prezenty, a w nich gry online nie tylko dla dzieci (Top-gry.com). Mam bardzo dużo pomysłów na nagrody i prezenty więc wszystkie , które przyjdą mi do głowy realizuję na moim portalu internetowym.

Najbardziej oczywiście nasi onternauci lubia takie gry gdzie są fajne nagrody rzeczowe. Dużym powodzeniem cieszą się także prezenty na różne okazje. Ludzie stają się leniwi i szukają gotowych rozwiązań podanych na tacy, a najlepiej jeszcze tak żeby nie przyrywać im gry i niech się wszystko samo zrobi za nich. Nie robię tego oczywiście bezinteresownie bo prowadzę strony zarobkowe i zarabiam pieniądze właśnie na leniwym społeczeństwie.

Dodaj komentarz