Wszystkie linki do gier za darmo

Mój jedenastoletni syn znalazł sobie nową pasję w internecie. Otóż podejrzałem go przez przypadek, że całymi dniami przesiaduje na pewnym forum internetowych gdzie inne dzieciaki łądują non stop darmowe linki do gier.

W sumie to nawet się cieszę, że coś tam robi i znalazł sobei na początek jakieś miejsce w witrualnej rzeczywistości jednak nie chciałbym żeby pochłaniały go tylko te gry. Raz na jakiś czas niech się tam zaloguje i weźmie sobie jakieś fajne darmowe linki, ale żeby nie przesadzał. Z ciekawości też zerknąłem na te wszystkie linki do gier, które są za darmo i normalnie aż się przeraziłem lekko. Tam jest przecież wszystko.

Jeśli pojawia się jakaś nowa gra lub film to dzięki tej stronie można ja pobrac jeszcze przed premierą i to całkiem za darmo. Nie jestem z tych , którzy zachęcają do takiego piractwa, ale przyznam, że sam kilka plików zdąrzyłem już z tamtego forum pobrać. Jeszcze tam kiedyś powrócę i tak tylko dla celów reklamowych to znaczy żeby zobaczyć czy warto kupić ściągnę sobie jakiś taki darmowy plik. Ciekawa sprawa te darmowe linki. Mogę wszystkim polecić powyższe forum filmowe z linkami do nowości i recenzjami (Wrzucanie.pl).

Dodaj komentarz