Chociaż jestem młoda osobą, a może właśnie dlatego że nią jestem, kredyty już nie są mi obce. Niestety, aby mieć coś własnego, trzeba skorzystać z pożyczki. Wiem już nawet na czym polega pożyczka prywatna i czasem korzystam z takiego rozwiązania. Continue reading

Ach ten niesamowity serial amerykański pod tytułem “Skazany na śmierć” oraz wszystkie plotki o nim. Niedawno widziałem nawet na allegro pewną aukcję na której było forum o tym filmie i osiągnęło jakąś zawrotną cenę. Dla mnie to kompletna bzdura i nie dałbym nawet jednej dziesiatej sumy za takie forum bo nie widzę najmniejszych szans żeby ta kasa kiedykolwiek się zwróciła, nie mówiąc już o tym, że powinno przecież zarabiać. Bo jaki ma sens wydanie tylu pieniędzy jeśli jest małe prawdopodobieństwo na zwrot inwestycji. Tak samo jakieś dziwne forum o Tańcu z gwiazdami, na którym setki tysięcy ludzi wypowiada się o swoich idolach lub ulubieńcach. Ja to lubię bardziej konkretne forum dla prawdziwych facetów i takim przykładem jest zapewne forum sportowe o boksie zawodowym.

Gazeta Wyborcza” jest, „Rzeczpospolita” też, „Dziennik” mam, hm… Jeszcze „Polskę” poproszę. A są jakieś dodatki z ogłoszeniami o pracę? Tak, to też poproszę. No tak Pani Aniu szukam pracy. No wie Pani, urlop wychowawczy mi się kończy, to trzeba coś znaleźć. Teraz co kupie gazetę, to zaczynam od działu ogłoszenia.  A tam tylko anonse towarzyskie lub hostessy na promocje potrzebne do supermarketu. No a wie Pani, ja dziennikarstwo i komunikację społeczną skończyłam, tytuł magistra mam, to ten supermarket mnie nie zadowala za bardzo. No bo przecież nie po to człowiek całą młodość poświęca na naukę, ażeby później stać z chińskimi zupkami i głupio zęby szczerzyć do obcych i zachwalać zjadliwą chemię. No długo już szukam. Z miesiąc będzie. Oczywiście w ogłoszeniach nic konkretnego, wszędzie tylko same anonse.  No tak, 3 lata już ma to do przedszkola idzie. Najwyższy czas żeby pępowinę odciąć, bo póki co to takiego maminsynka z niego zrobiłam, że spokojnie wykąpać się nie mogę.  A i może z dziećmi nauczy się bawić. Trochę się boję, bo teraz dużo o tych pneumokokach  się mówi, różnych sepsach, a to ponoć w takich miejscach najłatwiej załapać takie bakterie. No niby to leczą, o ile uda im się wykryć, że to akurat to, a ta ich wykrywalność to naprawdę kiepska. Dobrze, dziękuję, niech pani pozdrowi małżonka. Do widzenia.