Tapety na pulpit

Dużo bywał ostatnio na salonach sam. Zdarzało mu się zasiedzieć do rana i wypić nieco za dużo. To wystarczyło żeby pojawiły się pogłoski, że w związku Marta z niemiecką aktorką Karen dzieje się coś złego.

Do tego kiedy w niedzielę zmaga się na parkiecie “Tańca z gwiazdami”, na widowni nikt z bliskich go nie oklaskuje. Czy po kilkunastu latach miłość Marka i Karen zawisłą na włosku? On sam żżyma się na te doniesienia i stanowczo zaprzecza. Ma nawet cały czas internetowe tapety na pulpit swojego komputera z zdjęciami Karen. Tłumaczy, że w jego rodzinie wszystko jest w porządku, oprócz jednej rzeczy – wciąż mają problemy z tym, gdzie mieszkać.

Przypomnijmy, że aktor żył i pracował od wielu lat w Niemczech. Gdy dostał propozycję gry w znanym polskim serialu , wrócił do Polski, a do rodziny w Hamburgu dojeżdżał na weekendy. Kiedy Marka i Karen zmęczyła rozłąka, ona z synami przeniosła się nad Wisłę. Jednak kilka miesięcy temu dostałą bardzo ciekawą rolę w Niemczech, a wiadomo było, że stacja zrezygnuje z kręcenia powyższego serialu, więc cała rodzina wróciłą do Hamburskiego domu. I wtedy Pan Marek dostał propozycje wystąpienia w Tańcu z Gwiazdami. Sytuacja wróciłą do punktu wyjścia.

Dodaj komentarz