Opisy na gg

Dzisiaj za ponad godzinę ponownie na torze formuła 1 pojawi się nasz najlepszy i jak dotąd jedyny kierowca tej elitarnej dyscypliny sportowej, Robert Kubica.

Zawsze jak Robert jeździ to robię sobie o nim interesujące opisy na komunikator gg (Gadu-opisy.pl). Młody Polak przebojem wbił się na sportowe salony i jak błyskawica pnie się w klasyfikacji generalnej w górę. Nasz kierowca jest dzisiaj chyba najbardziej chętnie opisywanym i komentowanym sportowcem na najróżniejszych forach sportowych. Każde polskie forum sportowe ma u siebie dział Formuła 1 i tam na jego temat wypowiada się tysiące osób.

Moje ulubione sport forum ma nawet specjalny dział poświęcony Robertowi i tam spotykają się na wirtualne dyskusje jego najwięksi fani i zagorzali kibice, a tych jest coraz więcej. Mamy tez tam dział gdzie są o nim opisy na gg. Ciekawe czy sam Kubica zagląda czasem na takie sport forum i czy w ogóle interesuje go co ludzie wypisują na jego temat w internecie. Ja jakbym był na jego miejscu to na pewno bym na żadne sport forum nie zaglądał tylko robił swoje. To co inni piszą, gadają i opowiadają sobie nawzajem nie ma najmniejszego znaczenia.

Dodaj komentarz