Oferty pracy

Siedziałam w pracy i znowu grzebałam w przepisach. Dostałam także inne oferty pracy. Moja praca dawała mi satysfakcję, ponieważ wiedziałam, że pomagam innym. Jednak niekiedy miewałam gorszy dzień, który powodował, że nie miałam na nic siły.

Nie szukałam jednak innej i odrzucałam kolejne oferty pracy dla osób bezrobotnych. Do nie zrobienia sobie wolnego motywował mnie fakt, że ktoś czekał na odpowiedzieć w sprawie dla niego ważnej. Udzielałam porad prawnych w każdej dziedzinie. Kancelaria, w której pracowałam, pomagała w ten sposób ludziom, którzy znajdowali się w ciężkiej sytuacji, a nie było ich stać na prawnicza pomoc. Zawsze byłam takim społecznikiem, więc to ja z reguły zajmowałam się tymi sprawami. Każdego dnia wertowałam artykuły, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla konkretnej sytuacji.

Teraz jednak myślami byłam gdzieindziej i trudno było mi się skupić na pracy. Byłam w ciąży i myślałam o tym, że wkrótce na świecie pojawi się moje pierwsze dziecko. Chyba najwyższy czas na to, aby pójść na zwolnienie. Nie miałam nadal nic przygotowanego, a przecież było tyle do zrobienia. Powinnam się zająć zakupami dla dziecka, póki mogę się jeszcze swobodnie poruszać i nie potrzebuję do tego pomocy.

1 comment

  1. Pracownik do obsługi skrzynki e-mail potrzebny od zaraz!
    Zarabiaj nie wychodząc z domu nawet do 2000zł.Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
    Zainteresowanych proszę o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres [email protected]

Dodaj komentarz