Konkurs

W czasie wakacji moja mama była w sanatorium. Bardziej dla relaksu niż leczenia dolegliwości, bo na szczęście na razie nic poważnego jej nie dolegało. Spędziła tam trzy tygodnie i zawarła nowe znajomości i przeżyła niejeden konkurs organizowany na stronach internetowych. Po powrocie bardzo dużo opowiadała o pewnej pani Halince, która miała niezwykły talent plastyczny, i zdaniem mojej mamy jej prace nadają się na konkurs.

I tak przed świętami Wielkanocnymi mama nie kazała kupować kartek świątecznych, ponieważ pani Halinka miała jej je przysłać. Umierałam z ciekawości i kiedy kartki w końcu przyszły, byłam pierwszą osobą, która je dopadła w swoje ręce. One były po prostu prześliczne. Ta kobieta miała prawdziwy talent naprawdę na konkursy. Szczerze powiedziawszy wcale nie chciałam ich wysyłać z życzeniami do rodziny, bo wołałabym je zatrzymać dla siebie.

Mama była jednak nie ugięta. Kazała mi je wypisać i rozesłać. Uważam, że mając takie zdolności, pani Halinka mogłaby z wielkim powodzeniem sprzedawać swoje ręcznie robione kartki, chociażby na allegro. Dobra reklama i dużo wolnego czasu, który mogłaby przeznaczyć na wytwarzanie tych małych dzieł, z pewnością pozwoliłby jej na tym zarobić.

1 comment

  1. Pingback: Konkurs | Zarabianie w internecie.

Dodaj komentarz