Keno i zarabianie

Od paru tygodniu zastanawiam się jak zarabiać w Internecie. Słyszałem, że można nieźle zarobić w keno. Amatorsko bawię się w fotografię cyfrową, wydaje mi się, że coraz lepiej mi to wychodzi i chciałbym zainwestować w lepszy sprzęt fotograficzny.

Marzy mi się lustrzanka cyfrowa, ale to wydatek rzędu 3000-4000 tysięcy złotych. Niedawno wpadłem na pomysł, aby założyć swoje własne port folio w Internecie. Mógłbym wtedy udostępnić moje zdjęcia i wysyłać je w lepszej jakości osobą chętnym do ich zakupu. Nie jest to głupi pomysł, jednak wątpię, aby wszyscy z chęcią kupowali moje zdjęcia. Myśl o łatwym i szybkim zarobku nie dawała mi spokoju, pomysł z galerią internetową wypalił, ale zarobiłem na tym, do tej pory 300 złotych, a to za mało na nowy aparat.

Pewnego dnia, zrezygnowany z powodu nieudanych prób zdobycia pieniędzy poszedłem do pubu, usiadłem z piwem przy oknie i starałem się nie myśleć o fotografii, bo nie mogłem znieść tego, że ciągle bawię się tanią cyfrówką z marketu wiedziałem, że NIKON czy CANON da mi więcej możliwości i większe pole do popisu. Zza okna knajpy, po drugiej stronie ulicy, zobaczyłem kolekturę lotto, nie wiem, jak, ale jakoś znalazłem się przed wypełnionym kuponem KENO. Okazało się, że wygrałem! Może nie główną wygraną, jednak wystarczającą ilość pieniędzy na aparat i parę obiektywów. Warto szukać szczęścia w liczbach.

Dodaj komentarz