Darmowe strony

Z okazji urodzin kupiliśmy mamie odtwarzacz mp3. Kupiliśmy go korzystając z jednej darmowej strony. Kiedy cztery lata temu dostała od nas telefon komórkowy zareagowała dość nerwowo.

Spowodowane było to tylko tym, iż bała się, że sobie nie poradzi z jego obsługą. Ale jak można nie poradzić sobie z telefonem, tak prostym w obsłudze, jakim jest nokia? Dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Na odtwarzacz zareagowała podobnie. Wiedzieliśmy, że muzyka nie jest mamie obca. Słucha jej i w samochodzie i pod czas gotowania w kuchni. Za naszym prezentem krył się mały podstęp.  Chcieliśmy, aby mama od razu nauczyła się korzystać z komputera i pokazaliśmy jej rózne darmowe strony (Darmowestrony.blogan.pl). Zarówno ja, jak i moja siostra mieszkamy już od dawna z dala od mamy.

Mamy nadzieję, że do obsługi Internetu przekona mamę fakt, że kiedy w końcu polubi komputer i internet, będzie mogła ściągać dowolną ilość muzyki. A przy okazji nauczy się korzystać ze skaypa i będziemy mogły częściej rozmawiać. Rozmowy internetowe, w porównaniu do tych telefonicznych są darmowe. Pozwolimy mamie przekonać się do prezentu i mamy nadzieję, że z czasem uda nam się ją przekonać do reszty. A stąd już mały krok do naszych darmowych rozmów.

Dodaj komentarz