Darmowe radio internetowe

Moi rodzice byli nałogowcami. Nie, nie pili alkoholu, ani nie zażywali narkotyków. Oni od ośmiu lat grali w lotka. Najzabawniejsze jest to, że od ośmiu lat skreślali te same liczby. Nie było mowy o tym, żeby opuścili któreś losowanie.

Cała rodzina miała z nich ubaw. Każdy twierdził, że, o co niektórych wydarzeniach związanych w wysłaniem kuponu można by kręcić filmy. Co prawda, to prawda. Sama pamiętam, jak kiedyś tato wracał z nad jeziora, gdzie pojechaliśmy na weekend, bo zapomniał wysłać kuponu. Jechał 40 kilometrów do najbliższego większego miasta. Potem okazało się, że pięć kilometrów w drugą stronę znajdowała się kolektura. Dwa miesiące temu, kiedy poszłam wysłać dla nich kupon, puściłam również te same liczby w keno.

Zrobiłam to i zapomniałam sprawdzić. Przypomniałam sobie o fakcie, jak słuchałam mojego ulubionego radia .  To było wg mnie najlepsze polskie radio internetowe z fajną muzyką klubową. Skończyła się muzyka czyli darmowe mp3 i były fakty, a po nich prowadzący przypomniał w wielkiej kumulacji w lotku i o ostatniej, dość dużej wygranej w keno. Z ciekawości weszłam na stronę, żeby sprawdzić mój kupon. Niestety okazało się, że to nie mój kupon wygrał. A szkoda, bo już przez chwilę czułam się bogatsza.

Dodaj komentarz