Darmowe ogłoszenia towarzyskie

Lubię filmy sensacyjne z wątkiem kryminalnym. Ogólnie lubię kryminały. Są to pierwsze książki, które zaczęłam kolekcjonować. Mogę się pochwalić, że mam już całkiem sporą kolekcję.

Jednak teraz, kiedy mam tyle obowiązków rzadko znajduję czas na czytanie książek. Częściej wieczorem obejrzę film niż sięgnę po jakiś kryminał. Dość często oglądam CSI kryminalne zagadki. Ten serial stał się moim ulubionym. Muzyka, która go rozpoczyna zawsze mi przypomina, że to już pora na codzienny godzinny relaks przed telewizorem. Wtedy bez względu na wszystko siadam przed telewizorem. Jeden z odcinków zapadł mi mocno w pamięć.

Detektywi szukali sprawcy mordów młodych kobiet. Mężczyzna swoje ofiary znajdował przez darmowe ogłoszenia towarzyskie. Umawiał się na randki z wybranymi kandydatkami.  Znakomicie obsługiwał darmowe ogłoszenia i anonse towarzyskie. Po kolacji, w czasie której dosypywał im narkotyku do wina, zawoził je do siebie. Tam wykorzystywał je seksualnie, a później uśmiercał. Wydłubywał im oczy i obcinał języki, które potem zatapiał w formalinie. Po tym odcinku obiecałam sobie, że nigdy nie umówię się na randkę z kimkolwiek poznanym przez internet.

Dodaj komentarz