Darmowe mp3

Szukałem ostatnio plików mp3 za darmo, niestety, nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Znalazłem przez Google jakąś stronę – taki serwer z plikami. Zgodnie z podaną na pierwszej stronie informacją – miałem znaleźć tam masę plików, nagrania, teledyski, masę filmów.

Należało się tylko zarejestrować. W zasadzie było to konieczne aby móc korzystać ze strony. Dokonałem więc rejestracji. Wypełniłem formularz. W ciągu kilkunastu minut miałem otrzymać maila z kodem aktywacyjnym. Mail przyszedł po 10 minutach – bardzo sympatyczny w treści, zachęcający mnie do korzystania z gigantycznych zbiorów w kategoriach muzyka i darmowe mp3. Zawierał też link aktywujący – nacisnąłem go oczywiście, uruchomiła się przeglądarka, zaczęła otwierać się rzeczona strona.

No i wszystko było fajnie – z jednym wyjątkiem – to nie był koniec rejestracji. Radosny komunikat informował mnie że jeszcze powinienem dokonać opłaty abonamentowej – 20 zł. No i ściągane pliki nie będą w formacie darmowe mp3 dla użytkowników forum muzycznego. Będą w jakimś dziwacznym formacie odtwarzanym tylko przez oferowany na stronie program. Oczywiście – mogą zostać przekształcone za format mp3 za dodatkową opłatą. Słoną.

Dodaj komentarz