Darmowe konkursy

Postanowiłem poczytać ogłoszenia zamieszczane na stronach internetowych. A nuż znajdę coś ciekawego? MOże nawet jakieś fajne darmowe konkursy internetowe z nagrodami gwarantowanymi (Darmowekonkursy.pl)? Szukałem w różnych działach z ogłoszeniami. Towarzyskie mnie już nie interesowały – za dużo się w tym nasiedziałem.

Nieruchomości – nie stać mnie. Motoryzacyjne – z mojego samochodu też jestem zadowolony. Zaszedłem więc do najbardziej obiecującego z działów. Pojemnego. Noszącego nazwę „różne”. A tam wszystko czego dusza zapragnie – szwarc, mydło i powidło oraz konkursy. Jedno z ogłoszeń wydawało mi się szczególnie obiecujące: „Muzyka!, darmowe mp3, najnowsze programy, dowolny film – jakość DVD” Interesujące. Napisałem na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Po dwóch dniach otrzymałem zwrotnego maila z pełnymi informacjami. Sprawa przedstawiała się następująco – po wpłaceniu opłaty „abonamentowej” w wysokości 100 zł miałem uzyskać miesięczny dostęp do wszystkich plików znajdujących się na serwerze. Oczywiście – bez limitowanego transferu i z bardzo szybkim dostępem. Brzmiało to interesująco – zgodziłem się. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem numer konta. Wpłaciłem natychmiast pieniądze. Zgodnie z tym na co się umówiliśmy w ciągu 1-2 dni miałem otrzymać adres serwera i swoje hasło. Nic nie otrzymałem – naciąłem się za to setnie.

1 comment

  1. Pingback: Konkursy | Zarabianie w internecie.

Dodaj komentarz