Darmowe gry online w internecie

W każdy piątek spotykam się z moimi znajomymi. Cześto gramy wtedy w darmowe gry online w internecie.  Stało się to już naszym zwyczajem, od którego mało co może nas odciągnąć. Spotykamy się na zmianę, co tydzień u kogoś innego.

Przygotowujemy wspólnie jakąś kolację i rozmawiamy o wydarzeniach ostatniego tygodnia. Przeważnie nasze rozmowy schodzą nad jakimiś grami. Nasze ulubione gry to poker,  scrable i darmowe gry najnowszej generacji online w internecie.  Zdecydowanie częściej gramy jednak w pokera. Ostatnio nasz kolega Janek przyszedł z tajemniczym kuferkiem, który znalazł w domu u swojej babci na strychu. Nie chciał go otworzyć, bowiem bał się jego zawartości. Po domu chodziły jakieś plotki, które powodowały, że nikt nie chciał stać się właścicielem kuferka. Postanowiliśmy zagrać o niego w karty- wygrany bierze kuferek z zawartością.

Tak się złożyło, że wygrała go Ela. Zgodnie z umową kuferek był jej. Po otworzeniu go i obejrzeniu zawartości okazało się, że w środku były tylko przepisy kulinarne. Tylko przepisy, albo aż przepisy. Od kiedy znalazł się ten kuferek na naszych piątkowych wieczorach były tylko potrawy z kuferka. Wszystko było rewelacyjne, no przynajmniej to co spróbowaliśmy zrobić. Ela postanowiła, że spróbuje znaleźć wydawnictwo, które wyda te przepisy, bo ona są warte tego, żeby każdy je poznał.

Dodaj komentarz