Darmowe filmy

Skąd wziąć darmowe mp3? Jak to mawia mój brat najlepiej wysępić. Jakiś czas temu kupiłam sobie nową mp3. Lepsza, fajniejsza, z większa ilością pamięci i miała lepsze darmowe filmy.

Kiedy mój brat odkrył nowy nabytek od razu chciał go sobie przywłaszczyć. Nawet w zamian oferował wymianę na jego starszy model. Nie było mowy, żebym się na to zgodziła, ale młody nie dawał za wygraną. Wiercił mi dziurę w brzuchu i już powoli zaczynałam tracić humor na jego widok. Kiedy  ze mną mu się nie udało nic wskórać zaczął męczyć rodziców. Marudził im każdego dnia, że bardzo potrzebuje nowego odtwarzacza. Twierdził, że muzyka wydobywająca się z jego mp3 jest tak zniekształcona, że trudno mi rozpoznać, co za utwór akurat leci.

Taki i podobne argumenty dało się słyszeć w niemal każdej rozmowie z rodzicami. Rodzice w końcu mu ulegli. Jednak, aby za miesiąc czy dwa nie słyszeć kolejnych narzekań, zakupili mu od razu mp4. Młody był w wniebowzięty. Nie mógł się nacieszyć swoim nowym prezentem. Od razu zaczął ściągać na nią darmowe nie tylko śmieszne filmy i zdjęcia. A my tym sposobem odzyskaliśmy spokój. Mam tylko nadzieje, że młody zbyt szybko się nie znudzi i nie zacznie marudzić na nowo.

1 comment

  1. Pingback: Darmowe filmy « Filmowe nowości za darmo, filmiki, muzyka, gry online

Dodaj komentarz