Darmowe dotacje w internecie

Ciekawe czy kiedyś powstanie jakiś oficjalny i zupełnie nie komercyjny portal oferujący dotacje od unii europejskiej. Takie po prostu darmowe dotacje w internecie, bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, które często trzeba ponosić, aby uzyskać dotacje normalną drogą w urzędzie.

Mam znajoma, która na moim osiedlu domków jednorodzinnych właśnie kończy dom, który ma ponad trzysta metrów kwadratowych, dorobiła się fortuny właśnie prowadząc biuro specjalizujące się w tym, że załatwia dotacje od różnych funduszy. Idąc jej śladem także zamierzam zacząć zarabiać dobre pieniądze prowadząc stronę, która zaoferuje darmowe dotacje w internecie dla każdego kto spełni minimum wymogów jakie są niezbędne.

Trzeba nabyć tylko potrzebną wiedzę i doświadczenie, aby umieć odpowiednio składać i motywować wnioski na podstawie których fundusze unijne przydzielają dotacje dla firm. Mam na szczęście żonę pracującą w wojewódzkim urzędzie pracy i wiem, że śmiało mogę na jej pomoc liczyć. Wiadomo, że każda dotacja jest lepsza i bardziej opłacalna niż jakiekolwiek pożyczki pozabankowe dla osób zaczynających własną działalność.  Na pewno jej wiedza jak i ogromne doświadczenie w praktyce pozwoli mi jeszcze szybciej rozkręcić ten portal.

Dodaj komentarz