Bielizna erotyczna za darmo w internecie

Umówiłam się z koleżankami do kina. Chociaż szkod ami było wychodzić z domu bo był fajny konkurs , a w nim bielizna za darmo w internecie. 

Chciałam oddać buty do reklamacji, więc wybrałam kino w centrum handlowym. Jak zawsze zapobiegawczo, wyszłam z dość dużym zapasem czasu. W sklepie obuwniczym zeszło mi znacznie krócej niż myślałam. Zatem przed filmem miałam dużo wolnego czasu. Aby się nie nudzić weszłam do pierwszego lepszego sklepu. Akurat tak się złożyło, że była tam modna i subtelna bielizna erotyczna (Erotiko.pl). Od zawsze uwielbiałam seksowną bieliznę. Wiedząc, że mam jeszcze dużo czasu, zabrałam kilka rzeczy i poszłam je mierzyć do przymierzalni. Najpierw biustonosz, potem stringi. A czas leciał. Zanim się zorientowałam to minęła już godzina.

Z przymierzalni wyrwał mnie telefon od koleżanek, które niepokoiły się, że jeszcze mnie nie ma, a zawsze to ja byłam pierwsza. Chciałam dokonać zakupu tego, co najbardziej mnie się spodobało, ale okazało się, że na mojej karcie nie ma środków. Zmartwiło mnie to strasznie, bo byłam pewna, że jest tam wystarczająco dużo gotówki. Zamiast do kina, popędziłam do banku wyjaśnić sprawę. Okazało się, że w tym miesiącu przekroczyłam limit i karta została zablokowana. Wychodziło na to, że wydałam wszystko na zakupy. A film, na który nie poszłam, opowiadał o perypetiach zakupoholiczki.

Dodaj komentarz