Aktorki

Oglądam na codzień polskie seriale i patrzę jak wyglądają nasze aktorki. Niektóre są naprawdę ładne i mają nieskazitelne figury jednak jest większość takich, które sam nie wiem czemu robią kariery w naszym kraju.

Teraz zapanowała era blondynek, które gdyby nie miały długich blond włosów to nikt nie zwróciłby na nie nawet uwagi. Ani to ładna buźka, ani super figura. Po prostu nieźli styliści i makijaże. W Polsce nastałą taka mania, że zapomniane przez wszystkich aktorki występują na siłę w tańcu z gwiazdami, jak oni śpiewają lub w tańcu na lodzie tylko po to , aby dorobić parę złotych za każdy odcinek i po to żeby sobie o nich jakiś reżyser przypomniał.

Takie to trochę żałosne co te aktorki robią żeby zwrócić na siebie uwagę. Według mnie nie tędy droga. Lepiej dbać o siebie, kształcić się cały czas w sztuce aktorskiej i mieć po prostu talent. Jak się nie ma talentu to nic i tak z tego nie będzie i żadne reality show nie pomogą w wypromowaniu aktorki. Czasem na ulicy widzę ładniejsze dziewczyny do filmów erotycznych (Dziewczyny.org.pl) niż te co na co dzień grają w polskich filmach.

1 comment

  1. Pingback: Aktorki « Filmowe nowości za darmo, filmiki, muzyka, gry online

Dodaj komentarz